Litecoin Analiz 23 Nisan

23.04.2019
9
A+
A-
Litecoin Analiz 23 Nisan

LTC / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 82 $, 84 $, 86 $
     Destek Seviyeleri: 70 $, 68 $, 66 $

Dün, 22 Nisan, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde idi. Kripto’nun fiyatı 75.95 dolara düştükten sonra değişiyordu. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’yı değiştirdi ve test etti, ancak direndi. Boğalar 12 günlük EMA’da yeni bir girişimde bulunuyorlar. Litecoin fiyatı yazı yazarken olduğu gibi 77.48 $ ‘dan işlem görüyor.

Bununla birlikte, eğer boğalar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerine çıkarsa, kripto fiyatı, önceki 82, 92 ve 96 $ direnç seviyelerini yeniden test etmek için yükseliş eğilimi bölgesinde olacaktır. Öte yandan, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkmazsa, kripto fiyatı, menzile bağlı hareketi ile devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde yer alıyor. Şifreliğin fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında ve üstünde dalgalanıyor. EMA’lar yatay olarak trendde bulunur ve fiyatın yatay yönde olduğunu gösterir.

Bununla birlikte, eğer boğalar EMA’ların üzerinde kırılırsa ve fiyat EMA’ların üzerinde kalıyorsa, kripto’nun fiyatı 82 doların üstüne çıkacaktır. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. LTC fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara