Litecoin Analiz 11 Nisan

11.04.2019
13
A+
A-
Litecoin Analiz 11 Nisan

LTC / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 82 $, 84 $, 86 $
     Destek Seviyeleri: 80 $, 78 $, 66 $

Dün, 10 Nisan, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilimindeydi. Düşüş eğilimi, fiyatın 87,23 $ ‘a düşmesiyle devam ediyordu. Boğalar, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerine çıktı ve fiyat 92 $ ‘a yükseldi. Fiyat $ 84 fiyat seviyesine düştüğünde fiyat düşüş yönünde bir düzeltme yaptı. Kripto’nun fiyatı EMA’ların altında, bu da fiyatın düşebileceğini gösterir.

Aşağı yönde, fiyat düşmeye devam ederse, LTC fiyatı 81 $ fiyat seviyesinde düşük seviyeye ulaşacaktır. Başta, eğer boğalar EMA’ların üstüne çıkarlarsa boğalar 96 $ direnç seviyesini tekrar test edecekler. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde yer alıyor. Dün, boğa 92 $ fiyat seviyesini test etti ancak 91 $ ‘dan kapandı. Aylar 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı ve fiyat 86.06 $ ‘a düştü. Kripto’nun fiyatı şimdi EMA’ların altında işlem görüyor. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. LTC fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara