Litecoin (LTC) Analiz 28 Ocak

28.01.2019
89
A+
A-
Litecoin (LTC) Analiz 28 Ocak

LTC / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

    Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
    Destek Seviyeleri: 30 $, 28 $, 26 $

Geçtiğimiz hafta, Kripto’nun fiyatı 33.72 $ ‘a yükselirken, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğiliminde. 26 Ocak’ta, Ayların 12 günlük EMA’yı kırmasıyla Litecoin fiyatına karşı direnç gösterildi, 26 günlük EMA ve fiyat 32 $ ‘a düştü.

Bugün, kripto’nun fiyatı, 31 $ ‘ın en düşük seviyesine düşürüldü. Düşüş eğilimi devam ederse, kripto 28 $ ‘ın en düşük seviyesinde destek bulacak. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

LTC / USD Kısa Vadeli Eğilim: Düşüş

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde yer alıyor. Geçen hafta kripto fiyatı EMA’ların altında ve üstünde dalgalanıyor. 26 Ocak’ta, ayılar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdıklarında kripto fiyatı karşı çıktı. Litecoin’in fiyatı yazarken olduğu gibi 30 $ ‘a düştü.

Halen, kripto, 30 $ fiyat seviyesinde bir dizi bağlı hareket halindedir. Bu arada, stokastik, Litecoin’in düşüş momentumunda ve satış sinyalinde olduğunu gösteren% 20 aralığının altındaki aşırı satım bölgesindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu da fiyatın düşebileceğini gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara