LTC Analiz 15 Nisan

15.04.2019
12
A+
A-
LTC Analiz 15 Nisan

LTC / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 82 $, 84 $, 86 $
     Destek Seviyeleri: 80 $, 78 $, 66 $

Geçen hafta Litecoin fiyatı düşme eğilimindeydi. Boğalar 97.50 Dolara yükseldi ve direndiler. Fiyat 83.77 $ ‘a düştü ve bir dizi bağlı hareket başladı. Boğalar yeni bir girişimde bulundular ve 92 $ fiyat seviyesinde direndiler. Fiyat 77,85 $ olan bir düşük seviyesine geriledi ve bir dizi bağlı hareket başladı. Bugün boğalar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı aştı.

Kripto’nun fiyatı, fiyatın yükselebileceğini gösteren EMA’ların üstünde. Bununla birlikte, LTC fiyatı yazı yazarken olduğu gibi 83.81 $ ‘dan işlem görüyor. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerindedir.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer alıyor. Geçtiğimiz hafta, fiyat 77.50 $ ‘a düştü ve 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında ve üstünde bir dizi sınır hareketi başlattı.

Bugün boğalar, yükseliş eğilimi bölgesinde işlem yapmak için EMA’ların üzerine çıktı. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. LTC fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara