Neo Analiz 24 Mart

24.03.2019
13
A+
A-
Neo Analiz 24 Mart

NEO / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 12 $, 14 $, 16 $
    Birikim bölgeleri: 7 $, 5 $, 3 $

NEO / USD piyasa değerlemesinde yatay bir çizgi altında 10 dolarlık bir dizi dalgalı fiyat hareketi olmuştur. 16 Mart’ta, NEO / USD çifti 10 $ ticaret bölgesini test etmek için kuzeye doğru fırladı.

Kripto’nun fiyatı 14 günlük SMA göstergesiyle birlikte değişmeye devam etti. 50 günlük SMA’nın 14 günlük SMA’nın altında yer alması nedeniyle iki gösterge arasında hala küçük bir alan var ve her ikisi de neredeyse 10 $ ile 8 $ puan arasında yer alıyor. Stokastik Osilatörler de şimdi 80 – 60 aralıkları boyunca eğimli bir şekilde kıvrılarak 40 ° ‘nin biraz üzerinde güney-doğuya işaret etmektedir.

Bununla birlikte, bu kripto ticaretinin gelecek işlem günlerinde veya haftada yine bir başka dalgalı fiyat hareketinden geçmesi gerektiğine dair göstergeler var. Ticaret faaliyetleri bu tür bir formatta gerçekleştirildiğinden, bir giriş yapmadan önce güçlü bir fiyat hareketinin gerçekleşmesini beklemeniz kesinlikle önerilir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara