Neo Analiz 14 Nisan

14.04.2019
37
A+
A-
Neo Analiz 14 Nisan

NEO / USD Uzun Vadeli Eğilim – Ayı

    Dağıtım bölgeleri: 16 $, 18 $, 20 $
    Birikim bölgeleri: 8 $, 6 $, 4 $

NEO / USD’nin piyasa değerlemesi, 6 Nisan’dan bu yana sırayla sırasıyla düşerken, 14 $ ‘a yüksek bir puana dokundu. Kripto para biriminin daha önce 5 Nisan’da söz konusu olan 14 günlük SMA göstergesinin üzerinde yükseldiği görüldü.

11 Nisan günü, parite, 14 günlük SMA trend çizgisinin altında oluşan ve piyasadaki o ticari arenada daha fazla düşüş yaşanma olasılığını doğrulayan önemli bir düşüşlü şamdan gördü. 50 günlük SMA şimdi, yukarıdan biraz aşağıya doğru kıvrılan 14 günlük SMA’nın altında 10 ABD doları olarak konumlandırılmıştır. Stokastik Osilatörler, 40 dereceye değmek için aşağı doğru yöneldikleri gibi meyilli bir duruş tutmuşlardır.

Ayılar, bu kripto pazarının bir dereceye kadar kontrolünde görünmektedir, ancak 50 günlük SMA göstergesine 10 dolardan yaklaşan bir süre daha zayıf olabilir. Bu nedenle, kısa bir süre sonra yakın bir zamanda bir dizi fiyat hareketleri çizgisi görmek için bir seans olabilirken, iki SMA göstergesinden herhangi biri yukarı veya aşağı doğru kırılmamıştır.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara