Neo Analiz 28 Nisan

28.04.2019
28
A+
A-
Neo Analiz 28 Nisan

NEO / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

     Dağıtım bölgeleri: 14 $, 16 $, 18 $
     Birikim bölgeleri: 7 $, 5 $, 3 $

NEO / USD’nin piyasadaki ticaret bölgeleri zaman içinde bir dizi küçük düşüşe ve artışa şahit olmuştur. Şu anda kripto ticareti 10 dolar civarında dalgalanıyor. İki SMA, 14 günlük SMA, 50 günlük SMA’yı üstten geçtiğinden kısa bir süre önce pazar noktasının üzerinde yer almaktadır.

Fiyat, SMA’nın trend çizgileri etrafında artmaya devam etti. Stokastik Osilatörler şimdi güneydoğuya 20 aralık üzerinden biraz işaret ediyor. Bu, devam eden hareket modunda aralık fiyat hareketlerini görme olasılığını öne sürüyor.

Bu kripto ticaretiyle uğraşırken üç kilit pazar noktasını göz önünde bulundurmak gerekiyor. Ve onlar 12, 10 ve 8 dolarlık meblağlar. Boğalar için güç toplayan bölgeler olarak 10 ve 8 $ ‘lık fiyat bölgelerinin ortaya çıkması bekleniyor. 12 dolar işareti, piyasa boğaların tuzağına neden olabileceği gibi olası bir aradan sonra toparlanırsa temkinli olabilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara