Neo Coin Analiz 7 Nisan

07.04.2019
67
A+
A-
Neo Coin Analiz 7 Nisan

NEO / USD Uzun Vadeli Eğilim – Bullish

    Dağıtım bölgeleri: 18 $, 20 $, 22 $
    Birikim bölgeleri: 8 $, 6 $, 4 $

NEO ticareti, birkaç gündür pazardaki ABD doları fiyat duruşuna karşı daha yumuşak bir seyir izlemektedir. Kripto daha önce 14 günlük SMA göstergesinin biraz üstünde hareket eden bir şekilde görülmüştü.

2 Nisan tarihinde, parite yaklaşık 14 $ civarında yüksek bir fiyat puanı elde etmek için o noktadan yükselmeden önce 50 günlük SMA’sını test etmek için hafifçe aşağı doğru hareket etti. 14 günlük SMA, 50 günlük SMA’nın üzerindeki 12 ABD doları olarak belirlendi. Bu arada kripto ticareti, bugüne kadar yüksek piyasa değeri etrafında işlem görmeye devam etti. Stokastik Osilatörler görünüşte aşırı alım bölgesinin yakınında 80 civarında dönüyorlar.

NEO / USD pazarındaki boğaların, daha aktif bir işlem seansı sırasında kuzey yönünde daha fazla yükselmek için 14 günlük SMA etrafında temellerini bulması gerekiyor. Bununla birlikte, 18 ila 14 dolar arasında yükselen bir eğilimden kaynaklanan güçlü bir tersine dönme, ayıların kripto ticaretinin itici gücünü kazanmasına izin verebilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara