Qtum Analiz 13 Temmuz

13.07.2019
25
A+
A-
Qtum Analiz 13 Temmuz

QTUM / USD Uzun Vadeli Eğilim – Düşüş

    Dağıtım bölgeleri: 6 $, 7 $, 8 $
    Birikim bölgeleri: 2,50 ABD Doları, 2 ABD Doları, 1,50 ABD Doları

QTUM piyasa değerlemesi, bu hafta küçük SMA göstergesinin alım sinyali yönündeki alım satım işleminde ilerleyemediği için ABD doları karşısında baskı altında kaldı. Şifrenin piyasa değeri, 50 günlük SMA’nın biraz altında işlem yapmak için 14 günlük SMA’nın altına düştü.

Fiyat şimdi 3 $ ‘a yaklaştı. Stokastik Osilatörler, aşırı satım bölgesine hafifçe nüfuz etmişlerdir. Yakın zamanda 20 civarında kılları kapatıyor gibiler.

QTUM / USD ayıları sonunda, 3 $ işaretinin etrafında bir pozisyon girişi bulmak için piyasada bir itişe neden olabilir, böylece boğalar daha sonra bir toparlanma başlatmak için iyi bir fırsat bulur. Bununla birlikte, ayılar aşağı yönlü gücü zayıflıyor. Ancak, o zaman, boğalar hızlı bir yükseliş yapmak için güvenilir bir sinyal göstermedi. Ayrıca, fiyatın bir sonraki seansta yaklaşık 4 $ ‘lık birleşme göstermesi muhtemeldir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara