QuuBe Pazarı Üzerinden Blockchain Kullanarak Alibaba İle Çevrimiçi Singapur Alışveriş Merkezi Qoo10 Anlaşmazlıkları

04.04.2019
47
A+
A-
QuuBe Pazarı Üzerinden Blockchain Kullanarak Alibaba İle Çevrimiçi Singapur Alışveriş Merkezi Qoo10 Anlaşmazlıkları

Blockchain Kullanarak Alibaba İle Çevrimiçi Singapur Alışveriş Merkezi Anlaşmazlıkları

Ku Young Bae, Qoo10 olarak adlandırılan Singapur’daki en büyük alışveriş merkezinin kurucusudur. Başka bir haber kaynağına göre, online Alışveriş Merkezi aylık işlem hacminde 15 milyon dolar üretebildi. Platform, Avustralya, Tayland, Filipinler ve Vietnam gibi diğer ülkelere genişletmek istiyor.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Qoo10 da dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından bazı zorlu rekabetlerle karşı karşıya. trafik qoo10 en önemli rakiplerinden biri Alibaba. Alibaba ile mücadele etmek için Qoo10, ayrı bir pazar kurarak blockchain teknolojisinin gücüne girmeye karar verdi. QuuBe adı verilen ayrı pazar yeri, dağıtılmış defter teknolojisinin altında yatan özelliklere sahiptir.

Genç Bae bir Bloomberg makalesinde çabalarını tartıştı. Makaleye göre, KY, Blockchain’in çevrimiçi pazarı daha ucuz bir şekilde çalıştırmasını sağladığını belirtti. Sonuç olarak, o anda web sitesinde ürün satmak tüccarlar ücretleri ücretleri kaldırabilirsiniz. Daha düşük ücretler, daha fazla satıcı çekebilir. Buna ek olarak, KY teknolojiyi kullanarak bir ödeme sistemi oluşturmaya çalışıyor. Ödeme sistemi nakit hala para ana formu olduğu bölgede yeni alışveriş çekmek için hazırlanıyor. Genç Bae de şimdiye kadar, o olumlu bir yanıt fark ettiğini paylaştı. Üç ay içinde, 5000 yeni tüccar quube’da 2.3 milyon ürün üretti.

Makaleye göre, dağıtılmış defter teknolojisini kullanmanın bir diğer yararı, özellikle finansal hizmetlere erişimi olmayan alışveriş yapanların bulunduğu bir bölgede daha güvenli bir ödeme yöntemi sunmasıdır. Kullanıcılar ekstra ücret ödemeden kullanılabilecek belirteçleri olan Q * coins, geleneksel fon dönüştürebilirsiniz. Genç Bae bu tüccarlar kar üreten başka bir yöntem sağladığını paylaştı. Ayrıca, “teknolojileri kullanarak, para atarak değil, hakim olabileceğimizi göstermek istiyorum.”

Kripto Haber