Tezos(XTZ) Analiz 4 Nisan

04.04.2019
36
A+
A-
Tezos(XTZ) Analiz 4 Nisan

XTZ / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Dağıtım bölgeleri: 1,30 dolar, 1,40 dolar, 1,50 dolar
     Birikim bölgeleri: 0,80 ABD Doları, 0,70 ABD Doları, 0,60 ABD Doları

XTZ / USD ticareti, geçtiğimiz ay 31 Mart’a kadar önemli bir değerlenme çizgisi gördükten sonra şimdi bir aralıkta olmuştur. O zamandan beri, kripto 1,10 dolar ve 0,90 dolar civarında dalgalı fiyat hareketleri zinciri yaşıyor.

Bollinger Middle Band şimdi piyasadaki mevcut fiyat hareketleri ile uyumlu hale geldi. 50 günlük SMA Bollinger Bantları üzerine yerleştirildiği için 0.90 dolar değerinde alt aralık işaretinin etrafında bulunur. Stokastik Osilatörler, şimdi aralık 60’ta saçları kapatmaya çalışıyorlar. Bu durum, piyasadaki mevcut fiyat hareketinin sıkılığını gösterir.

Piyasa bakış açısından, 50 günlük SMA göstergesi, piyasanın kolayca aşağı doğru kırılmayacağını tespit edebileceği kritik bir nokta olarak duruyor gibi görünüyor. Bu nedenle, boğaların bu noktada ticaretin saltanatını tekrar kazanmalarını sağlamak için ani bir ani yükseliş olabilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara