XRP Analiz 4 Nisan

04.04.2019
16
A+
A-
XRP Analiz 4 Nisan

XRP / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
     Destek Seviyeleri: 0.35 $, 0.33 $, 0.31 $

Dün, 3 Nisan, XRP fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer aldı. Dün, boğalar 0.37 $ fiyat seviyesini test etti ve fiyat 0.35 $ ‘a düştü. Boğalar, tekrar 0.37 $ direnç seviyesini test etti, ancak ikinci kez direndiler. Fiyat 26 günlük EMA desteğine düştü. Artan yönde, 26 günlük EMA’daki destek devam ederse, boğalar 0.37 $ fiyat seviyesini tekrar test etmek için yükseliş eğilimine devam edecekler.

Öte yandan, eğer ayılar EMA’ların altına düşerse, XRP fiyatı daha da değer kaybedecek. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı düşüş eğiliminde. Dün, kripto fiyatı 26 günlük EMA’nın desteğine düştü ve boğalar başka bir yükseliş eğilimini sürdürdü. Boğalar yine 0.37 $ direnç seviyesini test etti ve fiyat 0.34 $ fiyat seviyesinin desteğine düştü.

Aşağı yönde, eğer ayılar 0.34 $ fiyat seviyesinin altına düşerse, kripto’nun fiyatı önceki 0.28 $ ve 0.34 $ fiyat seviyelerine düşecektir. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatların düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.