Remax Meksika Blockhain Ödemeleri İçin XYO Network İşbirliği

13.10.2018
98
A+
A-
Remax Meksika Blockhain Ödemeleri İçin XYO Network İşbirliği

Gayrimenkulün, tüm ticaret dünyasındaki en umut verici ve hızlı büyüyen pazarlardan biri olduğu inkar edilemez. Bu nedenle, büyük ölçüde kesintiye neden olan ortaya çıkan teknolojinin – blokchainin ve kripto paranın  nihayetinde böyle bir endüstriye doğru yol almasının bir sürpriz olmadığı görülüyor.

Bu noktada, gerçek dünyaya MAX / RE Meksika ile gerçek dünyayı bağlamak için ihtiyaç duyulan yerin kanıtı olan XYO Ağı, çoklu aşamaları yakalayan yeni dağıtılmış işlevselliği ortaya çıkarmak için XYO Ağı’dır.

Piyasadaki En Büyük Oyuncu

XYO Network, merkezi ve Güney Amerika’daki en büyük emlak ve emlak markalarından biridir. Blockchain etkin bir ağın başlatılmasının projenin küreselleşeceği anlamına geldiği düşünülürse, inisiyatifin yeni ortaklıktan gerçekleştirilen çeşitli verimliliklerden kaynaklanan büyük bir iş fırsatları yaratmaya mecbur olduğunu görmek zor değildir.

Blockchain teknolojisinin önemi aşağıdaki işaretçiler aracılığıyla açıkça görülmektedir. Yeni başlayanlar için, işlemler hemen hemen gelir düzeyindeki mülkler için tapu yönetimine ve ihraç edilmesine izin veren bir tür bilgisayarlı dağıtılmış defterde tutulacak.

İkincisi, blok zincirleme teknolojisi, Meksika ve çevre bölgelere dağılmış 2000’den fazla farklı REMAX ajanının bağlanması açısından çok önemli olacaktır. Buna ek olarak, geçtiğimiz 25 yıl boyunca Kuzey ve Orta Amerika’daki tüm bölgeleri satmak, kiralamak veya satın almak isteyen potansiyel müşterileri ve müşterileri bulunan 120’den fazla bağımsız ofis. Bunun dışında şirket, satış ve kira için diğer müşteriler adına ofisleri, apartmanları, arsaları ve evleri korumaya büyük ölçüde katılıyor.

kriptopara