Ripple XRP Analiz 28 Mart

28.03.2021
37
A+
A-
Ripple XRP Analiz 28 Mart

XRP’nin önümüzdeki haftalardaki gidişatının çoğu, Bitcoin’in son fırtınayı atlatıp atlatamayacağına ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 62.000 $ ‘dan dramatik bir şekilde düştükten sonra 50.000 $’ lık destek seviyesinin üzerine çıkıp çıkamayacağına bağlı.

Bununla birlikte, Bitcoin bu ayın üç aylık opsiyonlarının sona ermesinden önce daha derine inerse, XRP muhtemelen acıyı hissedecek ve aşağı yönlü hedefler şu anda 0,38 $ olan günlük 200 üssel hareketli ortalamada ortaya çıkmaya başlayacak.

Devam eden SEC soruşturması, XRP belirtecinin geleceği üzerinde de bir etkiye sahip olacak, ancak Ripple kampından gelen mırıltılar şu an için kendinden emin görünüyor.

Olumlu bir çözüm, XRP’nin bir menkul kıymet olarak statüsüne ilişkin korkuları ortadan kaldıracak ve risk profili çok daha elverişli hale geleceği için yatırım akışına neden olabilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara