SAPPHIRE RX 570 16GB HDMI Blockchain Grafik Kartını Piyasaya Sürdüğünü Duyurdu

22.01.2019
189
A+
A-
SAPPHIRE RX 570 16GB HDMI Blockchain Grafik Kartını Piyasaya Sürdüğünü Duyurdu

Sapphire Technology, Hong Kong merkezli bir grafik kartı yaratıcısıdır. Resmi web sitesinden yapılan basın açıklamasında şirket, SAPPHIRE RX 570 16GB HDMI Blockchain Grafik Kartını piyasaya sürdüğünü duyurdu. Bu grafik kartı, yeni ürün gamından çıkan ilk ürünlerden sadece bir tanesidir ve GRİN jetonlarını ve diğer kripto jetonlarını çıkarmayı mümkün kılar.

Yeni grafik kartını ekleyerek, madenciler tüm ağı bağlayan Cuckatoo 31+ çalışma kanıtı algoritması ile çalışabilir. Sapphire Technology, bu algoritmada madencilik için sınırlı kullanılabilirliği göz önünde bulundurarak, “ağda daha erken madenciler için daha yüksek ödüle yol açan daha az kullanıcı olacak” diyor. Esasen, grafik kartıyla en iyi ödülleri elde etmek için madencilerin en kısa sürede elde etmesi sağlanılacak.

Blockchain grafik kartının “uygun fiyatlı” olması bekleniyor ve kartlarını kendi kendine kurmayı tercih eden madenciler tarafından kullanılması gerekiyor. Basın bülteni, benzer kartlara göre kayda değer bir avantaj olduğunu belirtiyor

GRİN madeni para, 2016 yılından bu yana “toplum temelli bir şifreleme para birimi” olarak devam etmekte olan bir projedir ve sektördeki diğer şifreleme varlıklarıyla gelen sorunlara yardımcı olmak içindir. Özellikle, Sapphire Teknolojisi, diğer madeni paralar için gizlilik ve ölçeklenebilirlik eksikliğini tartışıyor.

kriptopara