Tron TRX Analiz 30 Nisan

30.04.2020
49
A+
A-
Tron TRX Analiz 30 Nisan

Tron, bu analizi yazarken0.01559 $ ‘dan işlem gördü, eldeki oynaklık yine de 50 gün ve 200 günlük MA’dan 0.0139 $ ve 0.0127 $’ da sabit bir destek sağladı.


     20 günlük Bollinger Bantları yaklaşmakta olan dalgalanmaya doğru işaret eden genişliyor


     Dahası, 20 Nisan 2020’den bu yana TRX madalyonun 0.01213 $ ‘dan şu anda 0.015 $’ ın üzerinde ticaret yapmasına rağmen gözle görülür bir artış eğilimi var.


     Gün içi aynı zamanda üst Bollinger Bandının üstündeki şamdan kırılmasıyla yükselişe geçti


     RSI aşırı alım bölgesinde yer alıyor, kripto para ayın sonuna doğru 30 günün en yüksek seviyesini işaretlediğinden günlük fiyat pompasını vurguladı

4 saatlik grafikte, Tron yükseliş eğilimi ile işlem görüyor ve ayın ikinci haftasında kısa bir fiyat birikiminden sonra belirgin bir yükseliş trendi çekiyor. TRX madalyonun RSI’sı aşırı alım bölgesi etrafında çarpıyor, çünkü momentum 0.01300 $ ‘ı sürekli olarak geçtikten sonra inkar edilemez derecede olumlu kalıyor. Boğalar ayıları belirgin bir şekilde ele geçirdi ve Tron ardı ardına daha yükseklere işaret ettiği için güçlü oldu. Tüm ay, birikim ve dalgalı piyasaya kısa bir isabet dışında yatırımcılar için bir kazanç oldu.

TRX fiyat eğilimi aşağı yönlü kanalı kırdı ve bu nedenle madalyonun vurabileceği yeni taze yüksekler için bir sınır yok. Bu, yatırımcıların TP’lerini (Kazançlarını) Aralık 2019’un sonunda veya Mart 2020’nin ilk haftasında özlem duyanlar için planlamaları için en iyi zaman olabilir. Boğa dalgaları ve volatilite ile kısa vadeli yatırımlar bir kazanıcı olmak için.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara