Monero XMR Analiz 5 Mayıs

05.05.2020
43
A+
A-
Monero XMR Analiz 5 Mayıs

XMR jetonu% 5,34’lük bir iyileşme sonrasında dengelenmeye çalışıyor; madeni para direnç bölgesine vurmaya devam ediyor.


    Volatilite madeni parayı hedeflemeye devam ederken, son zamanlarda% 6’dan fazla fiyat kaybından çıkmaya çalıştı.


    Monero% 38.20 civarında destek seviyesine sahiptir; 62 dolar kilit bir direnç gibi görünüyor.


    5 günlük XMR / USD grafiği, gecelik (kısmi) toparlanmaya rağmen son düşüşten sonra düşüşün nasıl önemli olduğunu gösteriyor

Monero son zamanlarda oldukça kasvetli günlerden geçti; ancak dün ikinci yarısında olumlu bir görünümle yükseldi. XMR şu anda ayılar piyasada olsa bile yatırımcıyı iyi bir ortamda tutan o madeni paralardan biridir.


Monero Fiyat Analizi

5 günlük grafik madalyonun nasıl inişli çıkışlı olduğunu gösteriyor. Başlangıçta, para birimi haftalık yüksek fiyat seviyesini 69 $ olarak kaydetti ve daha sonra oradan 61 dolara kadar dibe vurmak için keskin bir şekilde düzeltildi.

Birincisi, madeni para 64 doların üzerinde zayıf bir şekilde toparlandı ve daha sonra birkaç gün boyunca konsolidasyona devam etti. Dünden bir gün önce, Monero’nun fiyatını 60 doların altına alarak keskin bir düşüş yaşandı.

Şimdilik güçlü gözüken toparlanma, XMR fiyatını 62 dolara yaklaştı. Özellikle, MACD de yükseliş eğilimi gösteren hareketli ortalamalarla birlikte yükseliş bölgesinde. Ayrıca, madeni para hala EMA hattının altında.

XMR Haberleri

Monero’nun bir günlük grafiği, madalyonun direnç bölgesine girmeye ve taşınmaya çalıştığı% 6.34’lük net bir fiyat artışı gösteriyor. Kripto Para dün sabah 59 doların altında derin düşüşler gördü ve 62 dolarlık fiyat seviyesi direnç seviyesi gibi görünüyor. Son konsolidasyon ivmesi, fiyat artışını riske sokmak için yüksek yüksek paterni durdurdu. Burada, XMR madeni para düşüş eğilimli bir MACD göstergesine sahiptir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara