Waves Analiz 11 Temmuz

11.07.2019
119
A+
A-
Waves Analiz 11 Temmuz

WAVES / USD Orta Vadeli Trend: Ayı

    Direnç kademeleri: 2,20 dolar, 2,40 dolar, 2,60 dolar
    Destek seviyeleri: 1.20 $, 1 $, 0.80 $

Sonunda, ABD doları WAVES üzerinde piyasanın eğiliminin aşağı yönünde baskı yapıyor. Kripto’nun fiyatı 7 Temmuz’dan bu yana düşüşe devam ederken, piyasa 2.20 $ ‘lık direnç göstermeye başladı. Ve şimdi, kripto ticaretinin başlamasından bu yana yeni bir düşük noktaya ulaşıldı.

Bollinger Orta Bant, aşağı doğru basıncın yoğunluğunu belirtmek için 50 günlük SMA’yı üstten aldılar. Stokastik Osilatörler, içinde birleştirmek için aşırı satım bölgesine nüfuz etmişlerdir.

WAVES / USD piyasası aşağı yönlü güçlere maruz kaldığından, aşağı yönlü hareket bir başka düşük dalgalı hareket çizgisi gerçekleşene kadar yavaşça devam edebilir. Bu nedenle, tüccarların şimdi bir pozisyon açarken bazı temkinlilik seviyeleri kullanmaları gerekiyor.


WAVES / USD Kısa Vadeli Eğilim: Düşüş

Dünün WAVES / USD piyasasında alım satım işlemleri, değerlemede nispi bir düşüş gördü. Bugün, kripto, 1,50 $ ‘lık bir alt puanın üzerine kısa bir süre sonra kısaca 1,70 $’ dan USD tarafından daha fazla satış baskısı altına girmiştir.

Fiyat Bollinger Alt Band trend çizgisi etrafında işlem görüyor. 50 günlük SMA, Bollinger Orta Bantının üzerinde yer almaktadır. Stokastik Osilatörler 40 aralığında hafifçe geçti. Ve daha sonra muhtemelen güneyi işaret ediyorlar.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara