XRP Analiz 6 Mayıs

06.05.2019
31
A+
A-
XRP Analiz 6 Mayıs

XRP / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
     Destek Seviyeleri: 0.31 $, 0.29 $, 0.27 $

Geçen hafta XRP fiyatı düşüş eğilimindeydi. Kripto’nun fiyatı 0,32 dolar direnç seviyesine bakıyordu. Boğalar, dört kez 0,32 $ direnç seviyesini test etti, ancak kıramadı. Her direniş sırasında, boğalara direnildi ve fiyat, 12 günlük EMA veya 26 günlük EMA’nın desteğine düştü. 4 Mayıs’ta, aylar EMA’yı kırdı ve fiyatı 0.31 $ ‘a düştü.

Kripto’nun fiyatı şimdi düşüş eğilim bölgesinde ve bu da fiyatların düşebileceğini gösteriyor. Aşağı yönde, fiyat düşmeye devam ederse, kripto’nun fiyatı bir önceki en düşük 0,30 dolara ulaşacak. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. XRP fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteren EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı düşüş eğiliminde idi. 4 Mayıs’ta, boğalara direnç gösterildi ve ayılar, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı düşüş eğilimi bölgesine ulaşmak için kırdı. Kripto’nun fiyatı son üç gündür düşüş eğilim bölgesinde işlem görmekteydi. Yükseliş veya düşüş eğilimli mum çubukları 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı her test ettiğinde, kripto fiyatı daha da düşük olacaktır.

Kripto’nun fiyatı, fiyatın düşebileceğini belirten EMA’ların altındadır. Eğer XRP fiyatı düşerse, düşecek ve 0.29 $ veya 0.30 $ fiyatındaki önceki düşük seviyelere tekrar bakacak. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara