Ripple XRP Analiz 20 Ocak

20.01.2020
52
A+
A-
Ripple XRP Analiz 20 Ocak

XRP, yazı yazıldığı sırada, Coinbase üzerinden 0.2259 $ ‘dan işlem gördü. Ayrıca, madeni para, iki gün önce 30 günün en yüksek seviyesini 0.246 $ ‘a vurdu. BTC ticareti sürekli olarak 8.000 doların üzerinde olduğunda, altcoin pazarında da önemli miktarda büyüme görüyoruz. Tüm büyük altcoinlerin taze yükseklik kaydettiği ve günlük hareketli ortalamalardan en yüksek desteği aldığı görülmektedir.

Coinbase’deki 4 saatlik XRP / USD hareketini analiz ederken, madalyonun 0.184 $ seviyesinden düştükten sonraki yılın başından bu yana bir yükseliş eğilimi sergilediğini görüyoruz. 4 saatlik fiyat tablosundaki yeşil mum kırılması, 0.2463 $ ‘da yeni bir yüksekliğe işaret etti. Ayrıca, pazarın önümüzdeki günlerde oynaklığı memnuniyetle karşıladığı için Bollinger Band’ın 20 güne yayıldığı görülüyor. Mevcut fiyat hareketi 0.2259 $ ‘dan aşağı doğru düzeltiliyor. XRP fiyatının 0.21 $ ‘lık bir fiyat bölgesinde düşmesi ve öngörülen zirveye ulaşması muhtemeldir. 50 günlük MA tarafından desteklenmektedir. 200 günlük günlük hareketli ortalama, bant genişliği aralığının dışında ve hatta tepenin altındadır.

Belirlenen teknik göstergeler, XRP’nin MACD’sinin sinyal hattı MACD hattını geçersiz kıldığından hafif bir ‘ölüm geçişine’ sahip olduğu görüldüğünden gün içi düşüşü 0.246 $ ‘dan teyit ediyor.

Madalyonun RSI’si 53.42’de ve Ripple madalyonun fiyatı gün içi hareketinde daldıkça aşırı alım bölgesinden düşüyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara