Yeni Vadeli İşlem Borsası Digitex 30 Nisan’da Açılıyor

26.04.2019
43
A+
A-
Yeni Vadeli İşlem Borsası Digitex 30 Nisan’da Açılıyor

Digitex, günlük olarak 3 milyar dolarlık işlem hacmine sahip popüler bir vadeli işlem piyasası olan BitMEX ile rekabet etmeyi umuyor.

Makale, Digitex’in BitMex ile rekabet edip edemeyeceğini araştırıyor. Makaleye göre, Todd borsadaki başarısından umutlu çünkü yatırımcılara 100x kaldıraç sağlayabiliyor. Todd, Decrypt ile paylaştı

“İlk fırlattığımızda, 10x kaldıraçla bağlı kalacağız. Nasıl gittiğini göreceğiz ve oradan kademeli olarak artıracağız. Kaldıracı olabildiğince yükseğe alacağız – 100x kaldıracı almaya çalışacağız. ”

Digitex’e daha fazla birey çekebilecek ve BitMex ile daha iyi rekabet edebilmesine izin verebilecek bir başka kalite de işlem ücreti ödemeyecek olmasıdır. Ancak, işlem ücretlerinin olmadığı durumlarda bile, Digitex belirtecinin maliyetinin enflasyonda ve platformda kullanılması gerekliliği olduğu belirtilmelidir.

Token sahipleri enflasyon seviyesine oy verebilir ve mübadeleyi yönetme çalışmaları için ekibe ne kadar yeni jeton üretileceğini ve ekibe verileceğini belirleyebilir. Simgenin daha fazla kullanılması, değerinin artacağı ve daha yüksek bir değere sahip talebin de muhtemelen artacağı anlamına gelir.

kriptopara