Zcash Analiz 7 Nisan

07.04.2019
20
A+
A-
Zcash Analiz 7 Nisan

ZEC / USD Uzun Vadeli Eğilim – Bullish

    Dağıtım bölgeleri: 85 $, 90 $, 95 $
    Birikim bölgeleri: 50 ABD Doları, 45 ABD Doları, 40 ABD Doları

ZEC / USD ticaret duruşu, bu ayın başından bu yana, 1 Nisan’dan bu yana, son aralık üst sıra işaretinin bir miktar üzerinde bir yükseliş şamdanı oluştururken, hareketli bir modda gözle görülür bir artış gösterdi.

3 Nisan’da, kripto, kuzey yönündeki hareketleri sırasında ortalama 80 dolar kazanmayı başardı. Bundan sonra, şu anda 80 $ ve 65 $ fiyat bölgesinde işlem görmeye neden olan bir geri çekilme yaşamaya başladı. 14 günlük SMA trend çizgisi hala kuzeye doğru bulunmakta ve 50 günlük SMA’nın üzerinde, kayda değer bir alanla ayrılmış durumda. Stokastik Osilatörler, tüyleri kapama teşebbüsünde 80 ve 60 aralığında görülmüştür.

Parite yakın zamanda yüksek fiyat noktalarının çevresinde bir fiyat aralığı hareketine ve bir süre için 65 $ civarında düşük bir fiyat işaretine tanıklık etmeye başlayabileceğine dair bir gösterge var. Bu arada, 14 günlük SMA etrafında bir kez daha kripto piyasasına yükseliş eğiliminin sürdüğünü belirtmek için daha iyi bir destek sağlamak için bir yükseliş mum çubuğu daha oluşabilir. Yatırımcıların, 65 $ fiyat işaretinden aniden ayrılmaya karşı dikkatli olmaları gerekir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara