EOS Analiz 8 Nisan

08.04.2019
20
A+
A-
EOS Analiz 8 Nisan

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 4 $, 3 $, 2 $.

Geçen hafta EOS fiyatı yükseliş eğiliminde idi. Kripto bir ralli düzenindeydi ve 5.56 $ ‘a yükseldi. 3 Nisan’da, kripto’nun fiyatı, fiyat 5.80 $ ‘a yükselirken direndi. Fiyat 12 günlük EMA’nın desteğine düştü ve EMA’ların üzerinde seyrediyordu.

EOS fiyatı yazı yazarken olduğu gibi 5.45 dolardan işlem görüyor. Başta, boğaların 5.80 $ direnç seviyesini geçmesi durumunda, kripto’nun fiyatı 6.0 doların üstüne çıkacak. Aşağı yönde, eğer boğalar 5.80 $ direnç seviyesini geçemezse, fiyat düşecek. Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 40’ın üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğiliminde idi. Geçen hafta, 6 Nisan’da, boğalar 5.68 $ ‘a yükseldi, ancak 5.70 $ fiyat seviyesinde direndiler. Fiyat 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altına düşerek 5.34 $ ‘a düştü.

Bugün, boğalar 5,70 $ direnç seviyesini kırmaya çalışıyorlar ancak direndiler. Kripto’nun fiyatının, EMA’ların üstünde olduğu gibi artması olasıdır. Ayrıca, stokastik aşırı satım bölgesinde ancak% 40 aralığının altında. Bu, EOS fiyatlarının düşüş eğiliminde olduğunu ve satış sinyalinin olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara